Pages Navigation Menu

Nauka, Rozum, Wiedza

Reklama

The Amaz!ng Randi w Polsce!

Znalezione obrazy dla zapytania james randiJako współorganizatorzy 17th European Skeptics Congress we Wrocławiu mamy ogromny zaszczyt poinformować, że zaszczyci nas swoją obecnością i wygłosi wykład podczas Kongresu legendarny James Randi. To pierwsza wizyta znanego na całym świecie pogromcy pseudonaukowców i ludzi oszukujących innych swoimi rzekomymi zdolnościami paranormalnymi. Weźmie udział w panelu pod tym tytułem Paranormal Investigation. Randi jest jednym z najbardziej znanych na świecie sceptyków i popularyzatorów krytycznego myślenia, a jednocześnie jednym z najlepszych iluzjonistów. Nie wmawia nikomu, że włada tajemnymi siłami, zasłynął natomiast demaskowaniem tricków, które stosują osoby próbujące wmówić innym swoje paranormalne zdolności.

Jeszcze tylko przez kilka dni w przedsprzedaży można będzie kupić bilety na cały Kongres w niższej o 20% cenie. Okazja zobaczenia i posłuchania tego niezwykłego człowieka w Polsce może się już nie powtórzyć! Aby sprawić sobie lub swoim bliskim sceptyczny gwiazdkowy prezent, po prostu kliknij tutaj:

 

 

buy-now-606685_960_720

 

Współzałozyciel Klubu Sceptkyków Polskich dr Tomasz Witkowski z Jamesem Randim podczas Światowego Kongresu Sceptyków w Berlinie w 2012 roku.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama (kliknięcie wspiera KSP)
Reklama (KSP nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam!)